KOMFORT.
SŁOWO KLUCZ

DOSKONALE ROZUMIEMY, ŻE ODWIEDZASZ NAS BY ODPOCZĄĆ. DLATEGO WSZYSTKO JEST TU ZAPLANOWANE TAK, ABY CI SIĘ TO UDAŁO.

Na nasz hostel składają się dwa piętra zabytkowej kamienicy urządzone w różnym klimacie i różnych konfiguracjach pokoi. To co łączy oba piętra to w szczególności nacisk na komfort snu. Każdy szczegół został przemyślany tak, aby zagwarantować, że zaraz po przebudzeniu będziecie mieli siłę i energię do dalszego poznawania najciekawszych zakamarków naszego miasta.

 

Pokoje gościnne zostały wyposażone w: duże , komfortowe łóżka ( 90cm na 200 cm ), wygodne, przyjemne, antyalergiczne materace. Nie musisz się też martwić o pościel. Każdy z naszych gości otrzymuje swój komplet co pomaga odciążyć plecak i zmieścić do niego wiele innych rzeczy... Nakryj się przyjemną kołdrą w aksamitnej, bawełnianej pościeli i ciesz się snem może nawet lepszym niż domu.

W sumie dysponujemy 22 miejscami noclegowymi w pokojach mieszczących 3, 5, 6 lub 8 łóżek. Istnieje również możliwość wynajęcia całego pokoju na wyłączność. Twój pokój sprzątany jest codziennie, a przy dłuższym pobycie pościel wymieniana jest co 7 dni. Jeżeli potrzebujesz świeżej pościeli częściej, zawsze możesz poprosić obsługę o wymianę ( za dodatkową opłatą ). Każdy pokój jest z widokiem i posiada naturalne oświetlenie. Ze względu na tradycyjne wykonanie naszej kamienicy z cegły czerwonej nie potrzebujemy klimatyzacji, aby zapewnić Tobie odpowiedni klimat w lecie i przyjemne ciepło w zimie ( minimalna temperatura w pokojach w sezonie zimowym to 23 C). W pokojach obowiązuje cisza nocna od godziny 22:30 do 6 rano – bo każdy chce dobrze wypocząć przed kolejnym dniem. Nocnych imprezowiczów zapraszamy do Cafe Szafa mieszczącego się w naszej kamienicy i czynnego do ostatniego klienta.

 
Ręczniki
Widok pokoju hostelu
 
Widok z okna
Świece
 
Spokojny sen
 
Nasze pokoje nocą
 
Pokoje w dzień
Widok z 5 Point Hostelu
 
Lampka w pokoju hostelu
Hostelowa poduszka
 
Widok na Plac Kobzdeja