DAJ SIĘ PORWAĆ

JAK NIKT WIEMY, ŻE SEN TO NIE WSZYSTKO.

Po dniu spędzonym na zwiedzaniu proponujemy naszym gościom odpoczynek w przytulnie urządzonym pokoju dziennym, gdzie można po prostu posiedzieć na kanapie w towarzystwie innych ciekawych ludzi lub posurfować w Internecie. Do dyspozycji są: komputer, internet Wi-Fi, gry planszowe, radio.

Do całodobowego użytku oddajemy również dobrze wyposażony aneks kuchenny, gdzie można oddać się pasji gotowania lub po prostu poczęstować się aromatyczną kawą i herbatą. Zachęcamy do rozpoczęcia dnia pysznym śniadaniem i kawą z ekspresu (wliczonymi w cenę noclegu), aby nabrać sił na zwiedzanie Gdańska - być może w kajaku lub na rowerze :)

W godzinach pracy recepcji czeka na Ciebie sympatyczna obsługa, która postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiązać każdy problem, a także pomoże w rezerwacji biletu i wskaże najciekawsze miejsca życia nocnego Gdańska.

Jest też przestronny salon z wygodną kanapą i muzyką, gdzie można odpocząć po szalonym zwiedzaniu. W godzinach popołudniowych wyświetlane są filmy z gatunku rodzynek w cieście. Nasz hostel oferuje darmowe ręczniki - suszarka do włosów - zamykane szafki - Wi-Fi - Parking - Pomocną obsługa - Niesamowite wspomnienia.